Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Ali Attestasiya Komissiyasının (AAK) qərarı ilə ETN İqtisadiyyat İnstitutunun iki əməkdaşına – şöbə müdiri, dosent Allahyar Muradova iqtisad elmləri doktoru, böyük elmi işçi Səbinə Əsədovaya isə iqtisad üzrə fəlsəfə doktoru elmi dərəcələri verilib.
Dekabrın 30-da Ali Attestasiya Komissiyasında keçirilən tədbirdə onlara müvafiq diplomlar təqdim olunmuşdur.
Bu münasibətlə İqtisadiyyat İnstitutunun kollektivi adından əməkdaşlarımızı ürəkdən təbrik edir, gələcək elmi fəaliyyətlərində yeni-yeni uğurlar arzulayırıq!

Решением Высшей аттестационной комиссии (ВАК) при Президенте Азербайджанской Республики двум сотрудникам Института Экономики Министерства науки и образования – заведующему отделом, доценту Аллахьяру Мурадову вручён диплом доктора экономических наук, и старшему научному сотруднику Сабине Асадовой вручён диплом доктора философии по экономике.
Вручение соответствующих дипломов состоялось 30 декабря на церемонии в Высшей аттестационной комиссии.
По этому случаю от имени сотрудников Института Экономики мы искренне поздравляем наших сотрудников и желаем им новых успехов в дальнейшей научной деятельности!